Neden Hazır Web Sitesi?

"Hazır Web Sitesi" terimi, web sitesi yaptırmak isteyen çoğu kişiye itici gelir. Fakat maliyetleri ve yayına alınma hızları düşünüldüğünde çoğu zaman özel tasarım web sitelerinden daha cezbedicidir. Önemli olan gerçekten kaliteli altyapıya sahip ve uzun süreler kullanabileceğiniz, ihtiyaçlarınızı karşılayan ve size sürekli teknik destek verebilecek bir firma tarafından sağlanan hazır web sitesine sahip olmaktır.

Piyasada bulabileceğiniz hazır web siteleri 50TL - 1000TL aralığında değişmektedir. Bu durumda dikkat etmeniz gereken, ödeyeceğiniz bedel karşılığında size verilecek hizmet ve bu bedeller karşılığında kullanacağınız hazır web sitesinin hem sizin ihtiyaçlarınızı hemde web site kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığıdır. Unutmayınız ki her "Hazır Web Sitesi" aynı değildir. Altyapısı, tasarımı, yazılımı kaliteli, yeni nesil kodlamalar kullanılmış hazır web siteleri ancak sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Hazır Web Sitelerinin Genel Olarak Avantajları:
  • Maliyetleri düşüktür
  • Kısa sürede kurulup yayına geçerler.

Bir web sitesine ihtiyacınız varsa ve hazır web sitesi çözümlerini tercih ettiyseniz dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar şu şekildedir:
  • web site tasarımı mobil uyumlu olmalıdır.
  • web sitesini yönetebileceğiniz bir yönetim paneli size tahsis edilmelidir.
  • web sitesinin kod yapısının seo uyumlu olması gerekir.
  • web siteniz ile ilgili her konuda size teknik destek verebilecek bir firma ile çalıştığınıza emin olmanız gerekir.
  • web sitesinin hemen hemen tüm alanları sizin yönetebileceğiniz şekilde yapılmış olmalıdır. Örneğin; iletişim bilgileriniz, kurumsal bilgileriniz, ürünleriniz, hizmetleriniz, logonuz, eposta adresiniz değiştiğinde size bu hizmeti sağlayan firmaya gerek duymadan tüm bilgilerinizi web site üzerinde değiştirebilmeniz gerekmektedir.

Dörtgen Dizayn tarafından tamamen yeni nesil kodlar kullanılarak hazırlanmış "Yeni Hazır Web Sitesi" size tüm bu gereksinimleri sağlamakla beraber, gelişmiş ayar seçenekleri ile web sitenizi farklılaştırma seçenekleride sunar. Hemen hemen tüm sektörler tarafından rahatlıkla kullanılabilecek "Yeni Hazır Web Site" mizi denemeden hazır web sitesi almaya karar vermeyin.