Dörtgen Dizayn

Dörtgen Dizayn olarak 8 senedir işimiz sizlerin ihtiyaçlarına yönelik, hedeflerinize ve bütçenize uygun her türlü web tasarım ve yazılım projesini hayata geçirmektedir. Kişisel web sitelerinden, e-ticaret uygulamalarına kadar pek çok konuda, tüm Dünya genelinde, sizlere hizmet vermekteyiz.
Yapılan tüm çalışmaların ardından vereceğimiz teknik desteğimiz ile de sizlerin yanınızdayız.

Ekibimiz

Biz bir ekibiz. Ekip çalışmasının gücüne inanıyor ve sizlere bu şekilde hizmet veriyoruz.

Özgecan

Co-Founder & CEO

Ekibin en yaşlısı, Tekstil Mühendisi, İnşaat Teknikeri, İşletme Uzmanı. İşi; planlamak ve yönetmektir. Meraklıdır, detaycıdır, araştırıcıdır, kolay kolay beğenmez, ince noktalara önem verir, en mükemmeli ortaya çıkarabilmek için tasarımcı ve yazılımcı arkadaşları çileden çıkartmak gibi bir huyu vardır. Öğrenmeyi herşeyden çok sever.

Mustafa

Art Director & Project Director

Yüksek Fizikçi, işini aşkla yapan insan. Aslen nereli olduğu henüz bir rivayetten ibarettir. Grafik tasarım ve web programlama haricinde yetenekleri arasında; bas gitar çalmak, fotoğraf çekmek, left4death oynamak, uyumak, gezmek yer almaktadır. Hayvanların dünyadaki en önemli canlılar olduğuna inanmaktadır.

Kendini bildi bileli varolan bilgisayar tutkunluğuna orta okulda merak saldığı basketbolu eklemiş ve lise yıllarında aldığı müzik eğitimini üzerine koymuş, boylece bu üçluyu hayatı için vazgeçilmez hale getirmiştir. 2005 yılında iş hayatına web yazılımı ile başlayarak adım atmıştır. Aslen makine mühendisidir ve bölümünü çok sever.

Gökhan

Web Developer

1983 doğumlu. İzmir’de yaşamaktadır. Bilgisayarla orta okulda tanışmıştır. Yaptığı işi severek yapan bir kimsedir. Yazılım sektörünün önünün açık olduğunu ve sektörün öneminin her geçen gün artacağını düşünmektedir. Gerek yaptığı işlerde, gerekse diğer işlerinde içinde bulunduğu duruma göre hareket etmeyi doğru bulur.